Tokat - Kahramanmaraş arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kahramanmaraş şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 81,58TL
Yolculuk süresi 4 sa 54 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 23:00
Mesafe 305km

Virail sizin için, Tokat konumundan Kahramanmaraş konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda Tokat konumundan Kahramanmaraş konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Tokat konumundan Kahramanmaraş konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Tokat konumundan Kahramanmaraş konumuna 12,70 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 14,41 TL civarındadır.

Otobüsle Kahramanmaraş konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Tokat - Kahramanmaraş istikametindeki otobüs hatları Tokat Otogarı istasyonundan kalkar ve Kahramanmaraş Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Tokat ilinden Kahramanmaraş iline otobüsler


Tokat Kahramanmaraş arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Tokat Kahramanmaraş arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Tokat konumundan Kahramanmaraş konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Tokat konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 4 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Tokat - Kahramanmaraş hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Tokat konumundan saatler 11:08 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:08 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 4 hours and 54 minutes iken, en hızlı seferler sizi 4 hours and 54 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Otobüs ile Tokat - Kahramanmaraş: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Öz Sivas Seyahat, Öz Elbistan and Tokat Seyahat ile de, Tokat konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.