Otobüs Tokat - Elâzığ ₺360,08'den başlayan fiyatlar

15/07/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Tokat - Elâzığ arası otobüs yolculuğu

Tokat'dan Elâzığ'ye otobüs ile yolculuk 293,01 km'dir ve 6 sa. 15 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 00:15'de ve sonuncusu 00:15'dedir. Tokat'dan Elâzığ'ye otobüs ile en az ₺360,08 veya en fazla ₺360,08 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺360,08.

En düşük fiyat₺360,08
Yolculuk Süresi6 sa. 15 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺360,08
En yüksek fiyat₺360,08
İlk Kalkış00:15
Son Kalkış00:15
Mesafe293,01 km
KalkışTokat
VarışElâzığ
FirmaKâmil Koç

Tokat konumundan Elâzığ konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer Tokat konumundan Elâzığ konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Tokat konumundan Elâzığ konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Tokat konumundan Elâzığ konumuna ortalama otobüs biletleri ₺360,08 tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Tokat konumundan Elâzığ konumuna, ₺360,08 gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Tokat konumundan Elâzığ konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Tokat Elâzığ arası yolculuk 6 sa. 15 dk. kadar sürer. İlk otobüs Tokat konumundan 00:15 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 00:15 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. İlk otobüs Tokat konumundan saatler 00:15 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 00:15 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 6 sa. 15 dk. iken, en hızlı seferler sizi :6 sa. 15 dk. gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Tokat konumundan Elâzığ konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Tokat konumundan Elâzığ konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 1 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Tokat konumundan Elâzığ konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 1 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Tokat - Elâzığ arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Tokat - Elâzığ arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Tokat - Elâzığ arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Tokat - Elâzığ seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:

Tokat'den Elâzığ'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Tokat - Elâzığ otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺223,30, ortalama ₺271,36 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺345,54 kadar olabilir.

Elâzığ konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Elâzığ konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Tokat - Elâzığ CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
20.51kg
Otobüs
21.98kg
Uçak
58.6kg
araba
46.88kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Tokat şehrinden Elâzığ şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Tokat şehrinden Elâzığ şehrine giden bir otobüs bileti, ₺360,08'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺360,08 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Tokat ile Elâzığ arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Tokat ile Elâzığ arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺360,08'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Tokat ve Elâzığ arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Tokat şehriyle Elâzığ şehri arası mesafe 293,01 km'dir.
Tokat ve Elâzığ arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Tokat ile Elâzığ yolculuk ortalama olarak 6 sa. 15 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 15 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Tokat şehrinden Elâzığ şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Tokat ile Elâzığ arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Tokat konumundan Elâzığ istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Tokat şehrinden Elâzığ şehrine en erken otobüs 00:15 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Tokat konumundan Elâzığ istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Tokat şehrinden Elâzığ şehrine en son otobüs 00:15 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Tokat şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺360,08 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Tokat şehrinden Elâzığ şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Tokat şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Tokat ile Elâzığ arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Tokat ve Elâzığ arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 15 dk.'dır.
Tokat şehrinden Elâzığ şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Tokat ile Elâzığ arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Tokat ile Elâzığ arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Tokat şehrinden Elâzığ şehrine olan otobüs yolculuğu 21.98kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Tokat'dan yerele geçin

Trend rotalar

Tokat'dan hafta sonu kaçamakları

Tokat'dan diğer hedefler

Elâzığ iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar