Tokat - Trabzon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 79,53TL
Yolculuk süresi 6 sa 10 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:00
Mesafe 278km

Tokat konumundan Trabzon konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Tokat konumundan Trabzon konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Tokat konumundan Trabzon konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Tokat konumundan Trabzon konumuna 12,38 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 14,46 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Tokat konumundan Tokat Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Trabzon konumundaki Trabzon Otogari and Mumhane (Trabzon) istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Tokat ilinden Trabzon iline otobüsler


Tokat konumundan Trabzon konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Tokat konumundan Trabzon konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Tokat konumundan Trabzon konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 8 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 8 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Trabzon konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Tokat konumundan ayrılan ilk otobüs saat 00:07 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 6 hours and 13 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 5 hours and 46 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Tokat konumundan Trabzon konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Öz Elbistan, Kanberoğlu Turizm and Tokat Yıldızı ile Tokat Trabzon arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.