Amasya - Trabzon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Trabzon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 45 TL
Yolculuk süresi 7 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 01:30
Son kalkış: 02:30
Mesafe 330km

Amasya konumundan Trabzon konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Amasya konumundan Trabzon konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Amasya konumundan Trabzon konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Amasya konumundan Trabzon konumuna ortalama otobüs biletleri 8,67 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Amasya konumundan Trabzon konumuna, 7,00 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Amasya konumundan Trabzon konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Amasya konumundan Trabzon konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Amasya Otogarı ve Trabzon Otogari istasyonlarını kullanırlar.

Amasya ilinden Trabzon iline otobüsler


Amasya Trabzon arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Amasya Trabzon arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Amasya konumundan Trabzon konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Amasya konumundan Trabzon konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 2 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Amasya - Trabzon hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Trabzon konumuna hareket eden ilk otobüs saat 01:08 kalkarken, sonuncusu saatler 02:08 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 7 hours and 45 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 7 hours kadar düşürür.

Hangi otobüs firmaları Amasya - Trabzon güzergahında hizmet vermektedir?

Amasya konumundan Trabzon konumuna Adiyaman Güleras Turizm and Kanberoğlu Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.