Karabük - Trabzon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Trabzon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 105,99TL
Yolculuk süresi 12 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 11:15
Son kalkış: 19:00
Mesafe 595km

Karabük konumundan Trabzon konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Karabük Trabzon arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Karabük konumundan Trabzon konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 17,74 TL iken, Karabük konumundan Trabzon konumuna, 16,50 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Karabük konumundan Trabzon konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Karabük konumundan Trabzon konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, KARABÜK ve Trabzon Otogari istasyonlarını kullanırlar.

Karabük ilinden Trabzon iline otobüsler


Karabük konumundan Trabzon konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Karabük Trabzon arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Karabük konumundan Trabzon konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Karabük konumundan Trabzon konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Karabük - Trabzon hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Trabzon konumuna hareket eden ilk otobüs saat 11:11 kalkarken, sonuncusu saatler 19:11 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 12 hours and 30 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 12 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Karabük konumundan Trabzon konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Ali Osman Ulusoy and Ulusoy Seyahat ile Karabük Trabzon arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.