Çankırı - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Ankara şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 25,25TL
Yolculuk süresi 2 saat
Günlük bağlantılar 18
İlk kalkış: 05:00
Son kalkış: 21:15
Mesafe 99km

Çankırı konumundan Ankara konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Çankırı konumundan Ankara konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Çankırı konumundan Ankara konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Çankırı konumundan Ankara konumuna 3,93 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 4,41 TL civarındadır.

Çankırı ve Ankara konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Çankırı konumundan Ankara konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Çankırı Otogarı ve ANKARA istasyonlarını kullanırlar.

Çankırı ilinden Ankara iline otobüsler


Çankırı Ankara arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Çankırı konumundan Ankara konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Çankırı konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 18 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 18 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Çankırı konumundan Ankara konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 2 hours kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Ankara konumuna 2 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 05:03 olduğunda sonuncusu ise saat 18:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Çankırı konumundan Ankara konumuna götürür?

Çankırı konumundan Ankara konumuna Çankırı Güven Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.