İstanbul - Aydın arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 100,34TL
Yolculuk süresi 10 sa 6 dk
Günlük bağlantılar 30
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:25
Mesafe 365km

Virail sizin için, İstanbul konumundan Aydın konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Aydın konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Aydın konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 18,76 TL iken, İstanbul konumundan Aydın konumuna, 15,62 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Otobüsle Aydın konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan Aydın konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, İSTANBUL (Esenler) and İSTANBUL (Alibeyköy) ve AYDIN istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Aydın her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
110,49 TL110,49 TL129,18 TL Tümünü gör 119,29 TL Tümünü gör 119,16 TL

İstanbul ilinden Aydın iline otobüsler


İstanbul Aydın arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul Aydın arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde İstanbul Aydın arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Aydın konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 27 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 27 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul - Aydın hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 15:12 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:12 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 9 hours and 3 minutes iken, en hızlı seferler sizi 8 hours and 25 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi İstanbul konumundan Aydın konumuna götürür?

İstanbul konumundan Aydın konumuna Balıkesir Uludağ and Pamukkale Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.