İstanbul - Aydın arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 120,45 TL
Yolculuk süresi 10 sa 2 dk
Günlük bağlantılar 7
İlk kalkış 23:00
Son kalkış 23:20
Mesafe 365 km

İstanbul konumundan Aydın konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer İstanbul konumundan Aydın konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

İstanbul konumundan Aydın konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Aydın konumuna 106,24 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 173,85 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

219,77 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 223,23 TL Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Aydın iline otobüsler

İstanbul konumundan Aydın konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Aydın konumuna hareket eden ilk otobüs saat 08:00 kalkarken, sonuncusu saatler 23:20 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 10 sa 4 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :7 sa 50 dk kadar düşürür.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Gün içinde İstanbul Aydın arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Aydın konumuna seyahatleriniz için her gün 8 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 8 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

İstanbul konumundan Aydın konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 8 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 8 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.