İstanbul - Aydın arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Aydın şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 93,79TL
Yolculuk süresi 9 sa 1 dk
Günlük bağlantılar 31
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:57
Mesafe 365km

Virail sizin için, İstanbul konumundan Aydın konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Aydın konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Aydın konumuna otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Aydın konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

İstanbul - Aydın istikametindeki otobüs hatları İSTANBUL (Esenler) istasyonundan kalkar ve AYDIN istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

İstanbul ilinden Aydın iline otobüsler


İstanbul Aydın arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Gün içinde İstanbul Aydın arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Aydın konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 22 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 22 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul konumundan Aydın konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Otobüsle İstanbul konumundan Aydın konumuna ulaşmak ortlama 9 hours and 14 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 8 hours and 50 minutes olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 00:01 olduğunda ,sonuncusu ise 23:01 olduğunda hareket eder.

Otobüs ile İstanbul - Aydın: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Balıkesir Uludağ and Pamukkale Turizm ile de, İstanbul konumundan Aydın konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.