• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Edirne - Antalya arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Antalya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Virail sizin için, Edirne konumundan Antalya konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Eğer Edirne konumundan Antalya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Edirne konumundan Antalya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Edirne konumundan Antalya konumuna 237,17 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 250,20 TL civarındadır.

Edirne ile Antalya ile otobüs

En iyi fiyat 237,17 TL
Yolculuk süresi 17 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 18:30
Son kalkış 18:30
Mesafe 639 km

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
1
Firma
1
En düşük
237,17 TL
En yüksek
264,14 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 17 saat
EDİRNE - Destination stop
18:30 - 11:30
237,17 TL

Edirne - Antalya hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Edirne konumundan Antalya konumuna otobüsle ulaşmanız 17 saat kadar sürer. Bu hattaki ilk otobüs saat 18:30, sonuncusu ise saatler 18:30 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Antalya konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Edirne konumundan Antalya konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Edirne konumundan Antalya konumuna seyahatleriniz için her gün 1 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 1 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Edirne konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 1 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.