Erzurum - Ankara arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Ankara şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4,50TL
Yolculuk süresi 20 sa 37 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış: 02:19
Son kalkış: 11:42
Mesafe 718km

Virail üzerinden Erzurum ile Ankara arası ucuz biletler

Virail ile Erzurum Ankara istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler sizi Erzurum noktasından Ankara istikametine tren ile götürüyor?

Ankara konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Ankara konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Erzurum konumundan Ankara konumuna 4,50 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Ankara konumuna biletler ortalama 119,56 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : Erzurum - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
1.037,56 TL Tümünü gör Tümünü gör 218,47 TL991,56 TL1.439,29 TL191,49 TL

Erzurum - Ankara arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Böyle uzun yolculuklar için, her zaman çok da pahalı olmayan uçakla seyahati de düşünebilirsiniz. Böylelikle, yolcluğunuzu kısaltabilir ve Ankara konumunda daha uzun süre güzel vakit geçirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Erzurum - Ankara hattında hizmet vermektedir?

Ankara konumuna, Erzurum vaktinde hareket edip hedefine Ankara Gar or Kayaş vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle Erzurum konumundan Ankara konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Erzurum konumundan Ankara konumuna her gün 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Erzurum konumundan Ankara konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara konumuna trenle ulaşmak ortalama 23 hours and 16 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 20 hours and 31 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 02:12, sonuncusu ise saatler 11:12 gösterdiğinde Erzurum konumundan hareket eder.