İzmit - Kütahya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 87,22 TL
Yolculuk süresi 3 sa 42 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 10:26
Son kalkış 17:56
Mesafe 150 km

İzmit ile Kütahya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile İzmit Kütahya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

İzmit konumundan Kütahya konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

İzmit konumundan Kütahya konumuna ortalama tren fiyatları 89,02 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İzmit konumundan Kütahya konumuna fiyatlar yaklaşık 87,22 TL civarındadır.

Hangi şirketler İzmit ile Kütahya arasında tren seferleri düzenliyor?

Kütahya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

İzmit - Kütahya arası trenler

İzmit konumundan Kütahya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Kütahya konumuna ortalama yolculuk süresi 3 sa 42 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 3 sa 22 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. İzmit konumundan hareket eden ilk tren saat 10:26 kalkarken, sonuncusu saatler 17:56 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar İzmit - Kütahya hattında hizmet vermektedir?

Kütahya konumuna hareket eden trenler İzmit YHT vaktinde hareket eder ve oraya Kütahya vaktinde ulaşır.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

İzmit konumundan Kütahya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmit konumundan Kütahya konumuna 3 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 3 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İzmit konumundan Kütahya konumuna seyahat etmeniz gerekiyorsa, bunun için her gün 3 tren bağlantıları mevcuttur. Bu bağlantıların hepsinde en az bir kez aktarma yapmak durumunda kalacağınızı dikkate alınız. Bu yüzden tüm yolculuğunuzu aynı trende gerçekleştirmeyeceksiniz.