İzmit - Kütahya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 53 TL
Yolculuk süresi 4 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 07:34
Son kalkış: 16:09
Mesafe 150km

İzmit ile Kütahya arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile İzmit Kütahya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler İzmit ile Kütahya arasında seferler düzenliyor?

Kütahya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

İzmit konumundan Kütahya konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız İzmit konumundan Kütahya konumuna 52,96 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 122,44 TL kadardır.

İzmit - Kütahya arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlar İzmit - Kütahya hattında hizmet vermektedir?

Trenler İzmit konumundan İzmit YHT vaktinde ayrılır ve buraya Kütahya vaktinde varırlar.

Trenle İzmit konumundan Kütahya konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

İzmit konumundan Kütahya konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 2 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle Kütahya konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Kütahya konumuna hareket eden ilk tren saat 07:01, son tren ise saatler 16:01 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 3 hours and 48 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 3 hours and 25 minutes gibi bir sürede Kütahya konumuna ulaşabilirsiniz.