Tren Ankara - Yerköy ₺84,50'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺84,50

Ankara - Yerköy arası tren yolculuğu

Ankara'dan Yerköy'ye tren ile yolculuk 141,51 km'dir ve 3 sa. 48 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:20'de ve sonuncusu 17:55'dedir. Ankara'dan Yerköy'ye tren ile en az ₺84,50 veya en fazla ₺84,50 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺84,50.

En düşük fiyat₺84,50
Yolculuk Süresi3 sa. 48 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺84,50
En yüksek fiyat₺84,50
İlk Kalkış11:20
Son Kalkış17:55
Mesafe141,51 km
KalkışAnkara
VarışYerköy
FirmaTCDD

Ankara - Yerkoy Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail size, Ankara ile Yerköy arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Yerköy mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ankara konumundan Yerköy istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Yerköy konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan Yerköy konumuna ₺84,50 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺84,50 kadardır.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Yerköy istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Ankara konumundan Yerköy konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara Yerköy arası hizmet veren tren hattı 3 sa. 48 dk. kadar sürer. İlk tren saat 11:20, sonuncusu ise saatler 17:55 gösterdiğinde hareket eder. Yerköy konumuna hareket eden ilk tren saati 11:20 iken, sonuncusu saatler 17:55 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 3 sa. 48 dk., ama en hızlı trenler sizi Yerköy konumuna 3 sa. 39 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Ankara ve Yerköy konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Yerköy konumuna hareket eden trenler vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Trenle Ankara konumundan Yerköy konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Yerköy konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Yerköy konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Yerköy konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Yerkoy arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Yerköy arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Yerköy arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Yerköy arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Yerköy seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Yerkoy şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Ankara'dan Yerköy'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Yerköy tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺56,33 veya ortalama olarak ₺102,34 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺365,42 kadar olabilir.

Yerköy konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Yerköy konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Yerköy seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Yerköy arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Yerköy CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
9.91kg
Otobüs
10.61kg
Uçak
28.3kg
araba
22.64kg
Ankara ile Yerköy arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Yerköy şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 9.91kg'dır.
Ankara ile Yerköy şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Yerköy arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı18.39kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.7kg ve araba yolculuğuna karşı 12.73kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Yerköy şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Yerköy şehrine giden bir tren bileti, ₺84,50'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺84,50 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Yerköy arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Yerköy arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺84,50'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Yerköy arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Yerköy şehri arası mesafe 141,51 km'dir.
Ankara ve Yerköy arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Yerköy yolculuk ortalama olarak 3 sa. 48 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 39 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Yerköy şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Yerköy arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Yerköy istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Yerköy şehrine en erken tren 11:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Yerköy istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Yerköy şehrine en son tren 17:55 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Yerköy şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺84,50 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Yerköy şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Yerköy şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Yerköy arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Yerköy arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 39 dk.'dır.
Ankara şehrinden Yerköy şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Yerköy arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Yerköy arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Yerköy şehrine olan tren yolculuğu 9.91kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Yerköy iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar