Manisa - İzmir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 33 km

Virail size, Manisa ile İzmir arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Manisa İzmir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Manisa ile İzmir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Trenle İzmir konumundan Manisa konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Virail, arasında, Manisa ile İzmir arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Manisa - İzmir arası trenler

Manisa konumundan İzmir konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

İzmir konumuna ulaşmak kadar zaman alır. Manisa konumundan hareket eden ilk tren zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler gösterdiğinde ayrılır.

Manisa ve İzmir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

İzmir konumuna, Manisa vaktinde hareket edip hedefine İzmir (Basmane) vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Manisa konumundan İzmir konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?