Bursa - Tokat arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 185 TL
Yolculuk süresi 9 sa 1 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 17:30
Son kalkış: 17:30
Mesafe 634km

Bursa konumundan Tokat konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Bursa Tokat arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Bursa konumundan Tokat konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Tokat konumuna 20,28 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 22,57 TL civarındadır.

Tokat konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Bursa - Tokat istikametindeki otobüs hatları Otogarı istasyonundan kalkar ve Tokat Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bursa ilinden Tokat iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Tokat konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Bursa konumundan Tokat konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Tokat konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 1 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Bursa - Tokat hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 17:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 17:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 20 hours and 29 minutes iken, en hızlı seferler sizi 9 hours and 1 minute gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Bursa konumundan Tokat konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Bursa konumundan Tokat konumuna Tokat Seyahat otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.