Bursa - Tokat arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 180,22 TL
Yolculuk süresi 13 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 18:00
Son kalkış 18:00
Mesafe 634 km

Bursa konumundan Tokat konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Bursa Tokat arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Bursa konumundan Tokat konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Bursa konumundan Tokat konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 180,22 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 180,22 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bursa ilinden Tokat iline otobüsler

Bursa konumundan Tokat konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Bursa Tokat arası yolculuk 13 saat kadar sürer. İlk otobüs Bursa konumundan 18:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 18:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Bursa Tokat arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Bursa konumundan Tokat konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Tokat konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 1 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Bursa konumundan Tokat konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 1 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.