Otobüs Bursa - Tokat ₺655,17'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Bursa - Tokat arası otobüs yolculuğu

Bursa'dan Tokat'ye otobüs ile yolculuk 634,63 km'dir ve 13 sa. 30 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 17:00'de ve sonuncusu 17:00'dedir. Bursa'dan Tokat'ye otobüs ile en az ₺655,17 veya en fazla ₺655,17 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺655,17.

En düşük fiyat₺655,17
Yolculuk Süresi13 sa. 30 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺655,17
En yüksek fiyat₺655,17
İlk Kalkış17:00
Son Kalkış17:00
Mesafe634,63 km
KalkışBursa
VarışTokat
FirmaKâmil Koç

Bursa - Tokat Province Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Bursa konumundan Tokat konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Tokat konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Tokat konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Tokat konumuna ortalama otobüs biletleri ₺655,17 tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Tokat konumuna, ₺655,17 gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Bursa - Tokat hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Bursa konumundan Tokat konumuna otobüsle ulaşmanız 13 sa. 30 dk. kadar sürer. Bu hattaki ilk otobüs saat 17:00, sonuncusu ise saatler 17:00 olduğunda istasyondan ayrılır. Yolculuğun ortlama süresi 13 sa. 30 dk. kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Tokat konumuna :13 sa. 30 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 17:00 olduğunda sonuncusu ise saat 17:00 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bursa konumundan Tokat konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Tokat konumuna seyahatleriniz için her gün 1 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 1 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Tokat konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Bursa konumundan Tokat konumuna otobüsle 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Bursa ile Tokat Province arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Bursa - Tokat arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Bursa - Tokat arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Bursa - Tokat arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Bursa - Tokat seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Bursa şehrinden Tokat Province şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Bursa'den Tokat'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Bursa - Tokat otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺223,30, ortalama ₺252,92 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺273,74 kadar olabilir.

Tokat konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Tokat konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Bursa - Tokat CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
44.42kg
Otobüs
47.6kg
Uçak
126.93kg
araba
101.54kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa şehrinden Tokat şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Bursa şehrinden Tokat şehrine giden bir otobüs bileti, ₺655,17'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺655,17 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Bursa ile Tokat arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Bursa ile Tokat arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺655,17'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Bursa ve Tokat arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Bursa şehriyle Tokat şehri arası mesafe 634,63 km'dir.
Bursa ve Tokat arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Bursa ile Tokat yolculuk ortalama olarak 13 sa. 30 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 13 sa. 30 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Bursa şehrinden Tokat şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Bursa ile Tokat arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Bursa konumundan Tokat istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Bursa şehrinden Tokat şehrine en erken otobüs 17:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Bursa konumundan Tokat istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Bursa şehrinden Tokat şehrine en son otobüs 17:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Bursa şehrinden Tokat şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺655,17 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Bursa şehrinden Tokat şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Bursa şehrinden Tokat şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Bursa ile Tokat arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Bursa ve Tokat arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 13 sa. 30 dk.'dır.
Bursa şehrinden Tokat şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Bursa ile Tokat arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Bursa ile Tokat arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Bursa şehrinden Tokat şehrine olan otobüs yolculuğu 47.6kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Bursa'dan yerele geçin

Trend rotalar

Bursa'dan hafta sonu kaçamakları

Bursa ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

Bursa'dan diğer hedefler

Tokat iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar