Zonguldak - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 89,16TL
Yolculuk süresi 8 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 08:30
Son kalkış: 18:00
Mesafe 379km

Zonguldak konumundan Samsun konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Zonguldak Samsun arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Zonguldak konumundan Samsun konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Zonguldak konumundan Samsun konumuna, sadece 13,88 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 16,95 TL civarındadır.

Otobüsle Samsun konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Zonguldak konumundan Samsun konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Zonguldak Otogarı ve Samsun Otogari istasyonlarını kullanırlar.

Zonguldak ilinden Samsun iline otobüsler


Zonguldak ve Samsun arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Zonguldak konumundan Samsun konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde Zonguldak Samsun arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Zonguldak konumundan Samsun konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Zonguldak - Samsun hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs Zonguldak konumundan saatler 08:01 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 18:01 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 8 hours and 36 minutes iken, en hızlı seferler sizi 8 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Zonguldak konumundan Samsun konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Zonguldak konumundan Samsun konumuna, ortaklarımızdan Kanberoğlu Turizm and Ali Osman Ulusoy otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.