İstanbul - Elâzığ arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 156,44 TL
Yolculuk süresi 17 sa 21 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 11:20
Son kalkış 15:30
Mesafe 914 km

İstanbul konumundan Elâzığ konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Elâzığ konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Elâzığ konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Elâzığ konumuna 156,44 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 201,09 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

235,90 TL Tümünü gör Tümünü gör 301,86 TL 274,44 TL Tümünü gör 273,43 TL

İstanbul ilinden Elâzığ iline otobüsler

İstanbul - Elâzığ hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Yolculuğun ortlama süresi 17 sa 21 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Elâzığ konumuna :15 sa 30 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 11:20 olduğunda sonuncusu ise saat 15:30 olduğunda istasyondan ayrılır.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Elâzığ konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

İstanbul konumundan Elâzığ konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Elâzığ konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Elâzığ konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Elâzığ konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.