İstanbul - Elâzığ arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 241 TL
Yolculuk süresi 18 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 28
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:00
Mesafe 914km

Virail ile İstanbul konumundan Elâzığ konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Elâzığ konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Elâzığ konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 269,47 TL iken, İstanbul konumundan Elâzığ konumuna, 26,43 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Otobüsle Elâzığ konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan Elâzığ konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Harem Otogarı and Alibeyköy Otogarı ve Elazig Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Elâzığ her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
239 TL213 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 629 TL Tümünü gör
169 TL169 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 171 TL Tümünü gör

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Elâzığ konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

İstanbul konumundan Elâzığ konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Elâzığ konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Elâzığ konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle İstanbul konumundan Elâzığ konumuna ulaşmak ortlama 19 hours and 9 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 19 hours and 10 minutes olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 00:09 olduğunda ,sonuncusu ise 15:12 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs firmaları İstanbul - Elâzığ güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Cesur Bingöl Seyahat, Öz Diyarbakir, Can Diyarbakır Turizm, Has Diyarbakir, Can Dersim Tuncelililer, Has Bingöl, Elazığ Murat Turizm and Metro Turizm ile de, İstanbul konumundan Elâzığ konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.