İstanbul - Osmaniye arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 174,12 TL
Yolculuk süresi 14 sa 47 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış 01:00
Son kalkış 23:59
Mesafe 767 km

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Osmaniye arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 158,90 TL iken, İstanbul konumundan Osmaniye konumuna, 120,45 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 219,95 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Osmaniye iline otobüsler

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Osmaniye konumuna hareket eden ilk otobüs saat 00:20 kalkarken, sonuncusu saatler 23:59 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 14 sa 40 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :13 sa 40 dk kadar düşürür.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Osmaniye arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna seyahatleriniz için her gün 5 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 5 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Osmaniye konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Osmaniye konumuna otobüsle 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.