İstanbul - Osmaniye arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 170 TL
Yolculuk süresi 15 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 72
İlk kalkış: 00:20
Son kalkış: 23:59
Mesafe 767km

Virail sizin için, İstanbul konumundan Osmaniye konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Osmaniye arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Osmaniye konumuna 18,66 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 81,49 TL civarındadır.

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

İstanbul - Osmaniye istikametindeki otobüs hatları Dudullu Ataşehir and İSTANBUL (Alibeyköy) istasyonundan kalkar ve OSMANİYE istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

İstanbul ilinden Osmaniye iline otobüsler


Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Osmaniye konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 15 hours and 47 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Osmaniye konumuna 13 hours and 40 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:03 olduğunda sonuncusu ise saat 22:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi İstanbul konumundan Osmaniye konumuna götürür?

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna, ortaklarımızdan Özkaymak, Hassoy Turizm and Metro Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.