• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

İstanbul - Osmaniye arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Osmaniye şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Osmaniye arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 160,09 TL iken, İstanbul konumundan Osmaniye konumuna, 120,45 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

İstanbul ile Osmaniye ile otobüs

En iyi fiyat 159,18 TL
Yolculuk süresi 14 sa 56 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış 00:20
Son kalkış 23:59
Mesafe 767 km

İstanbul - Osmaniye arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
Yarın
2 gün içinde
3 gün içinde
4 gün içinde
5 gün içinde
6 gün içinde
160,54 TL
Tümünü gör
Tümünü gör
Tümünü gör
Tümünü gör
159,18 TL
Tümünü gör

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
9
Firma
2
En düşük
120,45 TL
En yüksek
219,95 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 15 sa 40 dk
İSTANBUL (Alibeyköy) - Osmaniye Otogarı
00:20 - 16:00
158,63 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 15 sa 30 dk
İSTANBUL (Esenler) - Osmaniye Otogarı
13:30 - 05:00
158,63 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 15 saat
İSTANBUL (Alibeyköy) - Osmaniye Otogarı
14:00 - 05:00
158,63 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 15 saat
İSTANBUL (Esenler) - Osmaniye Otogarı
16:00 - 07:00
158,63 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 14 sa 40 dk
İSTANBUL (Alibeyköy) - Osmaniye Otogarı
16:20 - 07:00
158,63 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 14 saat
İSTANBUL (Esenler) - Osmaniye Otogarı
21:00 - 11:00
158,63 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 13 sa 40 dk
İSTANBUL (Alibeyköy) - Osmaniye Otogarı
21:20 - 11:00
158,63 TL

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Osmaniye konumuna hareket eden ilk otobüs saat 00:20 kalkarken, sonuncusu saatler 23:59 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 14 sa 55 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :13 sa 40 dk kadar düşürür.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Osmaniye arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Osmaniye konumuna seyahatleriniz için her gün 9 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 9 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Osmaniye konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Osmaniye konumuna otobüsle 9 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.