Trabzon - Bursa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 162,78TL
Yolculuk süresi 18 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 12:30
Son kalkış: 17:01
Mesafe 902km

Trabzon konumundan Bursa konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Trabzon konumundan Bursa konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Trabzon konumundan Bursa konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Trabzon konumundan Bursa konumuna, sadece 25,34 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 25,90 TL civarındadır.

Trabzon ve Bursa konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Trabzon konumundan Bursa konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Trabzon Otogari ve Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Trabzon ilinden Bursa iline otobüsler


Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Gün içinde Trabzon Bursa arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Trabzon konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Trabzon konumundan Bursa konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Bursa konumuna hareket eden ilk otobüs saat 14:04 kalkarken, sonuncusu saatler 17:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 86 hours and 50 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 15 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Otobüs ile Trabzon - Bursa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Kanberoğlu Turizm, Ali Osman Ulusoy, Lüks Artvin Seyahat and Lüks Karadeniz ile Trabzon Bursa arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.