Şanlıurfa - Bursa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 116 TL
Yolculuk süresi 19 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 15
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 22:00
Mesafe 907km

Virail sizin için, Şanlıurfa konumundan Bursa konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Eğer Şanlıurfa konumundan Bursa konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Şanlıurfa konumundan Bursa konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Şanlıurfa konumundan Bursa konumuna 18,00 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 23,29 TL civarındadır.

Şanlıurfa konumundan Bursa konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Şanlıurfa konumundan Şanlıurfa Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Bursa konumundaki Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Şanlıurfa ilinden Bursa iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Son derece ucuz olmasına rağmen Şanlıurfa Bursa arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Şanlıurfa konumundan Bursa konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Şanlıurfa konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 15 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 10 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Bursa konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 62 hours and 1 minute kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Bursa konumuna 12 hours and 43 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 11:04 olduğunda sonuncusu ise saat 19:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Şanlıurfa - Bursa hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Şanlıurfa konumundan Bursa konumuna, ortaklarımızdan Süha Turizm, Şanlıurfa Astor, Star Batman, Lüks Batman Seyahat, Mardin Seyahat and Hassoy Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.