Şanlıurfa - Adıyaman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Adıyaman şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4TL
Yolculuk süresi 1 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 14:00
Son kalkış: 17:00
Mesafe 81km

Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 4,00 TL iken, Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna, 4,00 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Şanlıurfa Otogarı ve Adıyaman Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Şanlıurfa ilinden Adıyaman iline otobüsler


Şanlıurfa Adıyaman arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde Şanlıurfa Adıyaman arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 4 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Otobüsle Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna ulaşmak ortlama 1 hour and 30 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 1 hour and 30 minutes olur. İlk otobüs Şanlıurfa konumundan saat 14:08 olduğunda ,sonuncusu ise 17:08 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna götürür?

Şanlıurfa konumundan Adıyaman konumuna, ortaklarımızdan Adiyaman Güleras Turizm and Katha Petrol otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.