Şanlıurfa - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Gaziantep şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 19,27TL
Yolculuk süresi 2 sa 5 dk
Günlük bağlantılar 76
İlk kalkış: 00:20
Son kalkış: 23:02
Mesafe 126km

Şanlıurfa konumundan Gaziantep konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Şanlıurfa konumundan Gaziantep konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Şanlıurfa konumundan Gaziantep konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Şanlıurfa konumundan Gaziantep konumuna ortalama otobüs biletleri 8,27 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Şanlıurfa konumundan Gaziantep konumuna, 3,00 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Şanlıurfa konumundan Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler, Şanlıurfa Otogarı istasyonundan kalkar ve Gaziantep Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Şanlıurfa ilinden Gaziantep iline otobüsler


Şanlıurfa Gaziantep arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde Şanlıurfa Gaziantep arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Şanlıurfa konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 76 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 35 seferlerinin yanı sıra, direkt 39 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Şanlıurfa konumundan Gaziantep konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 5 hours and 24 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Gaziantep konumuna 1 hour and 48 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:04 olduğunda sonuncusu ise saat 12:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Şanlıurfa - Gaziantep hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Yeni Diyarbakır Seyahat, Şanlıurfa Astor, Star Batman and Star Diyarbakir ile de, Şanlıurfa konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.