Şanlıurfa - Afyon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 100,79TL
Yolculuk süresi 15 saat
Günlük bağlantılar 28
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 22:00
Mesafe 744km

Şanlıurfa konumundan Afyon konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Şanlıurfa konumundan Afyon konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Şanlıurfa konumundan Afyon konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Şanlıurfa konumundan Afyon konumuna 15,69 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 22,27 TL civarındadır.

Şanlıurfa ve Afyon konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Şanlıurfa konumundan Şanlıurfa Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Afyon konumundaki AFYON istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Şanlıurfa ilinden Afyon iline otobüsler


Şanlıurfa Afyon arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Afyon konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Şanlıurfa konumundan Afyon konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Şanlıurfa konumundan Afyon konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 28 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 11 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 17 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Şanlıurfa konumundan Afyon konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 46 hours and 23 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Afyon konumuna 10 hours and 11 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 11:04 olduğunda sonuncusu ise saat 15:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Şanlıurfa konumundan Afyon konumuna götürür?

Şanlıurfa konumundan Afyon konumuna, ortaklarımızdan Şanlıurfa Astor, Süha Turizm, Star Diyarbakir, Özlem Diyarbakır, Öz Diyarbakir and Cizre Nuh İtimat otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.