Otobüs İstanbul - Yerköy ₺447,89'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺447,89

İstanbul - Yerköy arası otobüs yolculuğu

İstanbul'dan Yerköy'ye otobüs ile yolculuk 492,56 km'dir ve 9 sa. 56 dk. sürer. Her gün 23 bağlantıları vardır, ilk kalkış 00:45'de ve sonuncusu 23:59'dedir. İstanbul'dan Yerköy'ye otobüs ile en az ₺447,89 veya en fazla ₺617,99 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺447,89.

En düşük fiyat₺447,89
Yolculuk Süresi9 sa. 56 dk.
Günlük Bağlantı23
En düşük fiyat₺447,89
En yüksek fiyat₺617,99
İlk Kalkış00:45
Son Kalkış23:59
Mesafe492,56 km
Kalkışİstanbul
VarışYerköy
FirmaFlixBus

Istanbul - Yerkoy Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

İstanbul konumundan Yerköy konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

İstanbul konumundan Yerköy konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Yerköy konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Yerköy konumuna, sadece ₺447,89 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺547,11 civarındadır.

Yerköy konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul konumundan Yerköy konumuna otobüsle ulaşmanız 9 sa. 56 dk. kadar sürer. Bu hattaki ilk otobüs saat 00:45, sonuncusu ise saatler 23:59 olduğunda istasyondan ayrılır. Yolculuğun ortlama süresi 9 sa. 56 dk. kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Yerköy konumuna :7 sa. 45 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:45 olduğunda sonuncusu ise saat 23:59 olduğunda istasyondan ayrılır.

İstanbul konumundan Yerköy konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Yerköy konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 23 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 15 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 8 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Yerköy konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Yerköy konumuna otobüsle 23 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Yerkoy arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Yerköy arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Yerköy arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Yerköy arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Yerköy seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Istanbul şehrinden Yerkoy şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İstanbul'den Yerköy'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Yerköy otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺178,94, ortalama ₺422,52 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺646,15 kadar olabilir.

Yerköy konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Yerköy konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Yerköy seyahatinde FlixBus tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Yerköy arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar FlixBus
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check

Otobüs'a göre İstanbul - Yerköy CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
34.48kg
Otobüs
36.94kg
Uçak
98.51kg
araba
78.81kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Yerköy şehrine otobüs bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Yerköy şehrine giden bir otobüs bileti, ₺547,11'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺447,89 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Yerköy arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Yerköy arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺447,89'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Yerköy arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Yerköy şehri arası mesafe 492,56 km'dir.
İstanbul ve Yerköy arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Yerköy yolculuk ortalama olarak 9 sa. 56 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 7 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Yerköy şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
İstanbul ile Yerköy arası günde ortalama 23 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Yerköy istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Yerköy şehrine en erken otobüs 00:45 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Yerköy istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Yerköy şehrine en son otobüs 23:59 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Yerköy şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺447,89 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Yerköy şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Yerköy şehrine gitmek için ortalama 15 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Yerköy arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Yerköy arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 7 sa. 45 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Yerköy şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, İstanbul ile Yerköy arasında doğrudan bir otobüs vardır.
İstanbul ile Yerköy arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Yerköy şehrine olan otobüs yolculuğu 36.94kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

İstanbul'dan diğer hedefler

Yerköy iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar