• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Adapazarı - Yerköy arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Yerköy şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Adapazarı konumundan Yerköy konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Adapazarı Yerköy arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Adapazarı konumundan Yerköy konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Adapazarı konumundan Yerköy konumuna, sadece 144,51 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 161,64 TL civarındadır.

Seyahat Detayları

En iyi fiyat 144,51 TL
Yolculuk süresi 7 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 19:15
Son kalkış 20:15
Mesafe 368 km
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 6 saat
Adapazarı Otogarı - Yerköy Otobüs Durağı
20:15 - 02:15
178,68 TL

Yerköy konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Adapazarı konumundan ayrılan ilk otobüs saat 19:15 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 20:15 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 7 saat sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :6 saat gibi bir sürede tamamlanabilir.

Adapazarı konumundan Yerköy konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Adapazarı konumundan Yerköy konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Adapazarı konumundan Yerköy konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 1 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Her gün, Adapazarı konumundan Yerköy konumuna otobüsle 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Kalkış istasyonları

Adapazarı Otogarı

Varış istasyonları

Yerköy Otobüs Durağı
Logo