Tren Ankara - Yenifakılı ₺85,79'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺85,79

Ankara - Yenifakılı arası tren yolculuğu

Ankara'dan Yenifakılı'ye tren ile yolculuk 200,34 km'dir ve 5 sa. 29 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:20'de ve sonuncusu 19:10'dedir. Ankara'dan Yenifakılı'ye tren ile en az ₺85,79 veya en fazla ₺91,12 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺85,79.

En düşük fiyat₺85,79
Yolculuk Süresi5 sa. 29 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺85,79
En yüksek fiyat₺91,12
İlk Kalkış11:20
Son Kalkış19:10
Mesafe200,34 km
KalkışAnkara
VarışYenifakılı
FirmaTCDD

Ankara - Yenifakili Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Ankara ile Yenifakılı arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile Ankara Yenifakılı istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Ankara konumundan Yenifakılı konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Yenifakılı konumuna ortalama tren fiyatları ₺87,81. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Yenifakılı konumuna fiyatlar yaklaşık ₺85,79 civarındadır.

Hangi şirketler Ankara ile Yenifakılı arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Ankara konumundan Yenifakılı konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Yenifakılı konumuna hareket eden ilk tren saat 11:20 sonuncusu ise 19:10 kalkar. Ankara konumundan Yenifakılı konumuna gitmek için gereken süre 5 sa. 29 dk.. Yenifakılı konumuna ortalama yolculuk süresi 5 sa. 29 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 5 sa. 6 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ankara konumundan hareket eden ilk tren saat 11:20 kalkarken, sonuncusu saatler 19:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Ankara ve Yenifakılı konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Ankara konumundan vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

Ankara konumundan Yenifakılı konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Yenifakılı konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Ankara konumundan Yenifakılı konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ankara konumundan Yenifakılı konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Yenifakili arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Yenifakılı arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Yenifakılı arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Yenifakılı arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Yenifakılı seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Yenifakili şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Ankara'dan Yenifakılı'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Yenifakılı tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺56,70 veya ortalama olarak ₺79,02 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺96,28 kadar olabilir.

Yenifakılı konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Yenifakılı konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Yenifakılı seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Yenifakılı arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Yenifakılı CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
14.02kg
Otobüs
15.03kg
Uçak
40.07kg
araba
32.05kg
Ankara ile Yenifakılı arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Yenifakılı şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 14.02kg'dır.
Ankara ile Yenifakılı şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Yenifakılı arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı26.05kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.01kg ve araba yolculuğuna karşı 18.03kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Yenifakılı şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Yenifakılı şehrine giden bir tren bileti, ₺87,81'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺85,79 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Yenifakılı arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Yenifakılı arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺85,79'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Yenifakılı arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Yenifakılı şehri arası mesafe 200,34 km'dir.
Ankara ve Yenifakılı arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Yenifakılı yolculuk ortalama olarak 5 sa. 29 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 5 sa. 6 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Yenifakılı şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Yenifakılı arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Yenifakılı istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Yenifakılı şehrine en erken tren 11:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Yenifakılı istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Yenifakılı şehrine en son tren 19:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Yenifakılı şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺85,79 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Yenifakılı şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Yenifakılı şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Yenifakılı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Yenifakılı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 5 sa. 6 dk.'dır.
Ankara şehrinden Yenifakılı şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Yenifakılı arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Yenifakılı arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Yenifakılı şehrine olan tren yolculuğu 14.02kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Yenifakılı iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar