Tren Ankara - Elmadağ ₺38,11'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺38,11

Ankara - Elmadağ arası tren yolculuğu

Ankara'dan Elmadağ'ye tren ile yolculuk 32,15 km'dir ve 0 sa. 50 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:20'de ve sonuncusu 19:10'dedir. Ankara'dan Elmadağ'ye tren ile en az ₺38,11 veya en fazla ₺41,42 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺38,11.

En düşük fiyat₺38,11
Yolculuk Süresi0 sa. 50 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺38,11
En yüksek fiyat₺41,42
İlk Kalkış11:20
Son Kalkış19:10
Mesafe32,15 km
KalkışAnkara
VarışElmadağ
FirmaTCDD

Ankara - Elmadag Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail size, Ankara ile Elmadağ arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Elmadağ arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Elmadağ konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Ankara konumundan Elmadağ konumuna ortalama tren fiyatları ₺39,40. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Elmadağ konumuna fiyatlar yaklaşık ₺38,11 civarındadır.

Hangi şirketler Ankara ile Elmadağ arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Ankara konumundan Elmadağ konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara Elmadağ arası hizmet veren tren hattı 0 sa. 50 dk. kadar sürer. İlk tren saat 11:20, sonuncusu ise saatler 19:10 gösterdiğinde hareket eder. Elmadağ konumuna hareket eden ilk tren saati 11:20 iken, sonuncusu saatler 19:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 0 sa. 50 dk., ama en hızlı trenler sizi Elmadağ konumuna 0 sa. 50 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Elmadağ konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Elmadağ konumuna, vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Ankara konumundan Elmadağ konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Elmadağ konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Elmadağ konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Ankara konumundan Elmadağ konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ankara konumundan Elmadağ konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Elmadag arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Elmadağ arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Elmadağ arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Elmadağ arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Elmadağ seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Elmadag şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Ankara'dan Elmadağ'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Elmadağ tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺8,47 veya ortalama olarak ₺28,38 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺44,00 kadar olabilir.

Elmadağ konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Elmadağ konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Elmadağ seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Elmadağ arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Elmadağ CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
2.25kg
Otobüs
2.41kg
Uçak
6.43kg
araba
5.14kg
Ankara ile Elmadağ arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Elmadağ şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 2.25kg'dır.
Ankara ile Elmadağ şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Elmadağ arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı4.18kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.16kg ve araba yolculuğuna karşı 2.89kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Elmadağ şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Elmadağ şehrine giden bir tren bileti, ₺39,40'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺38,11 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Elmadağ arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Elmadağ arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺38,11'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Elmadağ arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Elmadağ şehri arası mesafe 32,15 km'dir.
Ankara ve Elmadağ arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Elmadağ yolculuk ortalama olarak 0 sa. 50 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 50 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Elmadağ şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Elmadağ arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Elmadağ istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Elmadağ şehrine en erken tren 11:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Elmadağ istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Elmadağ şehrine en son tren 19:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Elmadağ şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺38,11 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Elmadağ şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Elmadağ şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Elmadağ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Elmadağ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 50 dk.'dır.
Ankara şehrinden Elmadağ şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Elmadağ arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Elmadağ arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Elmadağ şehrine olan tren yolculuğu 2.25kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Elmadağ iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar