Tren Ankara - Alpu ₺23,38'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺23,38

Ankara - Alpu arası tren yolculuğu

Ankara'dan Alpu'ye tren ile yolculuk 162,72 km'dir ve 1 sa. 42 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:00'de ve sonuncusu 21:00'dedir. Ankara'dan Alpu'ye tren ile en az ₺23,38 veya en fazla ₺80,26 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺23,38.

En düşük fiyat₺23,38
Yolculuk Süresi1 sa. 42 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺23,38
En yüksek fiyat₺80,26
İlk Kalkış07:00
Son Kalkış21:00
Mesafe162,72 km
KalkışAnkara
VarışAlpu
FirmaTCDD

Ankara ile Alpu arası en ucuz tren biletleri virail

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Alpu konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan Alpu konumuna ₺23,38 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺65,35 kadardır.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Alpu istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile Alpu arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Ankara konumundan Alpu konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Alpu konumuna ulaşmak 1 sa. 42 dk. kadar zaman alır. Ankara konumundan hareket eden ilk tren 07:00 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 21:00 gösterdiğinde ayrılır. Alpu konumuna hareket eden ilk tren saati 07:00 iken, sonuncusu saatler 21:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 sa. 42 dk., ama en hızlı trenler sizi Alpu konumuna 1 sa. 26 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar Ankara ve Alpu konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Alpu konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Ankara konumundan Alpu konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Alpu konumuna 5 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 5 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle, Ankara konumundan Alpu konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ankara konumundan Alpu konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 5 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Ankara - Alpu arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Alpu arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Alpu arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Alpu seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Ankara'dan Alpu'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Alpu tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺101,43 veya ortalama olarak ₺143,19 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺208,94 kadar olabilir.

Alpu konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Alpu konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Alpu seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Alpu arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Alpu CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
11.39kg
Otobüs
12.2kg
Uçak
32.54kg
araba
26.03kg
Ankara ile Alpu arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Alpu şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 11.39kg'dır.
Ankara ile Alpu şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Alpu arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı21.15kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.81kg ve araba yolculuğuna karşı 14.64kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Alpu şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Alpu şehrine giden bir tren bileti, ₺65,35'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺23,38 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Alpu arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Alpu arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺23,38'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Alpu arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Alpu şehri arası mesafe 162,72 km'dir.
Ankara ve Alpu arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Alpu yolculuk ortalama olarak 1 sa. 42 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 26 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Alpu şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Alpu arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Alpu istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Alpu şehrine en erken tren 07:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Alpu istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Alpu şehrine en son tren 21:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Alpu şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺23,38 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Alpu şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Alpu şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Alpu arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Alpu arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 26 dk.'dır.
Ankara şehrinden Alpu şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Alpu arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Alpu arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Alpu şehrine olan tren yolculuğu 11.39kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Alpu iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar