Otobüs İstanbul - Razgrad ₺754,77'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺754,77

İstanbul - Razgrad arası otobüs yolculuğu

İstanbul'dan Razgrad'ye otobüs ile yolculuk 344,67 km'dir ve 10 sa. 50 dk. sürer. Her gün 4 bağlantıları vardır, ilk kalkış 17:30'de ve sonuncusu 19:30'dedir. İstanbul'dan Razgrad'ye otobüs ile en az ₺754,77 veya en fazla ₺805,21 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺754,77.

En düşük fiyat₺754,77
Yolculuk Süresi10 sa. 50 dk.
Günlük Bağlantı4
En düşük fiyat₺754,77
En yüksek fiyat₺805,21
İlk Kalkış17:30
Son Kalkış19:30
Mesafe344,67 km
Kalkışİstanbul
VarışRazgrad
FirmaCity Lines, Huntur

Istanbul - Razgrad Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail sizin için, İstanbul konumundan Razgrad konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Razgrad konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Razgrad konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Razgrad konumuna, sadece ₺754,77 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺783,49 civarındadır.

Razgrad konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul Razgrad arası yolculuk 10 sa. 50 dk. kadar sürer. İlk otobüs İstanbul konumundan 17:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 19:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Razgrad konumuna hareket eden ilk otobüs saat 17:30 kalkarken, sonuncusu saatler 19:30 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 10 sa. 50 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :10 sa. 0 dk. kadar düşürür.

İstanbul konumundan Razgrad konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Razgrad konumuna seyahatleriniz için her gün 4 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 4 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Razgrad konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Razgrad konumuna otobüsle 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Razgrad arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Razgrad arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Razgrad arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Razgrad arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Razgrad seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Istanbul şehrinden Razgrad şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İstanbul'den Razgrad'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Razgrad otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺350,32, ortalama ₺597,65 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺758,45 kadar olabilir.

Razgrad konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Razgrad konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Razgrad seyahatinde City Lines and Huntur tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Razgrad arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar City Lines Huntur
power_sockets Priz check check
air_con Klima check check

Otobüs'a göre İstanbul - Razgrad CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
24.13kg
Otobüs
25.85kg
Uçak
68.93kg
araba
55.15kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Razgrad şehrine otobüs bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Razgrad şehrine giden bir otobüs bileti, ₺783,49'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺754,77 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Razgrad arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Razgrad arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺754,77'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Razgrad arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Razgrad şehri arası mesafe 344,67 km'dir.
İstanbul ve Razgrad arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Razgrad yolculuk ortalama olarak 10 sa. 50 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 10 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul konumundan Razgrad istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
İstanbul - Razgrad güzergahı 1 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: City Lines and Huntur.
İstanbul şehrinden Razgrad şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
İstanbul ile Razgrad arası günde ortalama 4 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Razgrad istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Razgrad şehrine en erken otobüs 17:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Razgrad istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Razgrad şehrine en son otobüs 19:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Razgrad şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺754,77 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul konumundan Razgrad istikametine gidebilmek için hangi istasyonları kullanabilirim?
İstanbul konumundan hareketle Razgrad istikametine gidebileceğiniz 1 istasyon bulunmaktadır. Istanbul Airport istasyonundan çıkışınızı sağlayabilir ve Разград Aвтогара (Razgrad, Avtogara) istasyonuna ulaşabilirsiniz.
İstanbul şehrinden Razgrad şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Razgrad şehrine gitmek için ortalama 4 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Razgrad arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Razgrad arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 10 sa. 0 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Razgrad şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, İstanbul ile Razgrad arasında doğrudan bir otobüs vardır.
İstanbul ile Razgrad arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Razgrad şehrine olan otobüs yolculuğu 25.85kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

İstanbul'dan diğer hedefler

Razgrad iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar