Konya - Karabük arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Karabük şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 90,83TL
Yolculuk süresi 6 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 10:00
Son kalkış: 16:00
Mesafe 371km

Virail sizin için, Konya konumundan Karabük konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda Konya konumundan Karabük konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Konya konumundan Karabük konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Konya konumundan Karabük konumuna 14,14 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 14,20 TL civarındadır.

Konya konumundan Karabük konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Konya konumundan Karabük konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Eski Garaj ve KARABÜK istasyonlarını kullanırlar.

Konya ilinden Karabük iline otobüsler


Konya Karabük arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Gün içinde Konya Karabük arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Karabük konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Konya - Karabük hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Konya konumundan saatler 10:05 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 16:05 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 6 hours and 45 minutes iken, en hızlı seferler sizi 6 hours and 45 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Konya konumundan Karabük konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Metro Turizm ile Konya Karabük arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.