Balıkesir - Tekirdağ arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 94 TL
Yolculuk süresi 7 sa 10 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 06:45
Son kalkış: 23:05
Mesafe 151km

Balıkesir konumundan Tekirdağ konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Balıkesir konumundan Tekirdağ konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Balıkesir konumundan Tekirdağ konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Balıkesir ve Tekirdağ konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Balıkesir konumundan Tekirdağ konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, BALIKESİR ve TEKİRDAĞ istasyonlarını kullanırlar.

Balıkesir ilinden Tekirdağ iline otobüsler


Balıkesir Tekirdağ arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Balıkesir konumundan Tekirdağ konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Balıkesir konumundan Tekirdağ konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Balıkesir - Tekirdağ hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Balıkesir konumundan saatler 06:02 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:02 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 6 hours and 36 minutes iken, en hızlı seferler sizi 5 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Balıkesir - Tekirdağ hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Balıkesir Uludağ and Pamukkale Turizm şirketi de, virailin Balıkesir konumundan Tekirdağ konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.