Afyon - Karaman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 79,01TL
Yolculuk süresi 5 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 17
İlk kalkış: 02:00
Son kalkış: 22:00
Mesafe 292km

Afyon konumundan Karaman konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Afyon konumundan Karaman konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Afyon konumundan Karaman konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 19,13 TL iken, Afyon konumundan Karaman konumuna, 12,30 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Afyon konumundan Karaman konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Afyon konumundan AFYON istasyonundan hareket eden otobüsler, Karaman konumundaki KARAMAN istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Afyon ilinden Karaman iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Afyon konumundan Karaman konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Afyon konumundan Karaman konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Afyon konumundan Karaman konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Afyon konumundan saatler 02:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 22:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 5 hours and 17 minutes iken, en hızlı seferler sizi 5 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Afyon - Karaman hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Afyon konumundan Karaman konumuna, ortaklarımızdan Özkaymak otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.