İstanbul - Körfez arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11TL
Yolculuk süresi 37 dak
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 08:00
Son kalkış: 20:10
Mesafe 75km

Virail size, İstanbul ile Körfez arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi İstanbul noktasından Körfez istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Körfez konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 11,00 TL iken, İstanbul konumundan Körfez konumuna sadece 11,00 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : İstanbul - Körfez her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
13 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul - Körfez arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

İstanbul Körfez arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

İstanbul ve Körfez konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Körfez konumuna hareket edecek trenlerin İstanbul (Pendik) vaktinde ayrılmaları ve Yarımca YHT vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

İstanbul konumundan Körfez konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Körfez konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 5 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 5 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Körfez konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Körfez konumuna trenle ulaşmak ortalama 37 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 37 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:12, sonuncusu ise saatler 20:12 gösterdiğinde İstanbul konumundan hareket eder.