Tren Adana - Pazarcık İstasyonu ₺57,25'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺57,25

Adana - Pazarcık İstasyonu arası tren yolculuğu

Adana'dan Pazarcık İstasyonu'ye tren ile yolculuk 186,35 km'dir ve 4 sa. 23 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:40'de ve sonuncusu 08:40'dedir. Adana'dan Pazarcık İstasyonu'ye tren ile en az ₺57,25 veya en fazla ₺58,54 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺57,25.

En düşük fiyat₺57,25
Yolculuk Süresi4 sa. 23 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺57,25
En yüksek fiyat₺58,54
İlk Kalkış08:40
Son Kalkış08:40
Mesafe186,35 km
KalkışAdana
VarışPazarcık İstasyonu
FirmaTCDD

Adana ile Pazarcık İstasyonu arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Adana Pazarcık İstasyonu arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Pazarcık İstasyonu konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Adana konumundan Pazarcık İstasyonu konumuna ortalama tren fiyatları ₺57,99. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Adana konumundan Pazarcık İstasyonu konumuna fiyatlar yaklaşık ₺57,25 civarındadır.

Hangi demiryolu şirketleri Adana ile Pazarcık İstasyonu arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Adana konumundan Pazarcık İstasyonu konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Pazarcık İstasyonu konumuna ulaşmak 4 sa. 23 dk. kadar zaman alır. Adana konumundan hareket eden ilk tren 08:40 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 08:40 gösterdiğinde ayrılır. Pazarcık İstasyonu konumuna trenle ulaşmak ortalama 4 sa. 23 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 4 sa. 23 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:40, sonuncusu ise saatler 08:40 gösterdiğinde Adana konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Adana - Pazarcık İstasyonu hattında hizmet vermektedir?

Pazarcık İstasyonu konumuna hareket eden trenler, Adana konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Trenle Adana konumundan Pazarcık İstasyonu konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Pazarcık İstasyonu konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Pazarcık İstasyonu konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Adana konumundan Pazarcık İstasyonu konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Adana konumundan Pazarcık İstasyonu konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Adana - Pazarcık İstasyonu arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Pazarcık İstasyonu arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Pazarcık İstasyonu arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Pazarcık İstasyonu seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Adana'dan Pazarcık İstasyonu'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Pazarcık İstasyonu tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺18,41 veya ortalama olarak ₺41,79 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺57,99 kadar olabilir.

Pazarcık İstasyonu konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Pazarcık İstasyonu konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Pazarcık İstasyonu seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Pazarcık İstasyonu arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Pazarcık İstasyonu CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
13.04kg
Otobüs
13.98kg
Uçak
37.27kg
araba
29.82kg
Adana ile Pazarcık İstasyonu arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Pazarcık İstasyonu şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 13.04kg'dır.
Adana ile Pazarcık İstasyonu şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Pazarcık İstasyonu arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı24.23kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.94kg ve araba yolculuğuna karşı 16.78kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Pazarcık İstasyonu şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Pazarcık İstasyonu şehrine giden bir tren bileti, ₺57,99'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺57,25 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Pazarcık İstasyonu arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Pazarcık İstasyonu arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺57,25'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Pazarcık İstasyonu arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Pazarcık İstasyonu şehri arası mesafe 186,35 km'dir.
Adana ve Pazarcık İstasyonu arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Pazarcık İstasyonu yolculuk ortalama olarak 4 sa. 23 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 4 sa. 23 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Pazarcık İstasyonu şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Pazarcık İstasyonu arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Pazarcık İstasyonu istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Pazarcık İstasyonu şehrine en erken tren 08:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Pazarcık İstasyonu istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Pazarcık İstasyonu şehrine en son tren 08:40 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Pazarcık İstasyonu şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺57,25 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Pazarcık İstasyonu şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Pazarcık İstasyonu şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Pazarcık İstasyonu arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Pazarcık İstasyonu arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 4 sa. 23 dk.'dır.
Adana şehrinden Pazarcık İstasyonu şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Pazarcık İstasyonu arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Pazarcık İstasyonu arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Pazarcık İstasyonu şehrine olan tren yolculuğu 13.04kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Pazarcık İstasyonu iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar