• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Doğanşehir - Gaziantep arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Gaziantep şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Virail ile Doğanşehir konumundan Gaziantep konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Doğanşehir konumundan Gaziantep konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Doğanşehir konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 84,19 TL iken, Doğanşehir konumundan Gaziantep konumuna, 84,19 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Doğanşehir ile Gaziantep ile otobüs

En iyi fiyat 84,19 TL
Yolculuk süresi 3 sa 10 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 01:30
Son kalkış 13:30
Mesafe 123 km

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
2
Firma
1
En düşük
84,19 TL
En yüksek
84,19 TL
Beydağı Turizm-logo
Beydağı Turizm
Süre: 3 sa 30 dk
Doğanşehir Otobüs Durağı - Gaziantep Otogarı
01:30 - 05:00
84,19 TL
Beydağı Turizm-logo
Beydağı Turizm
Süre: 2 sa 50 dk
Doğanşehir Otobüs Durağı - Gaziantep Otogarı
13:30 - 16:20
84,19 TL

Doğanşehir - Gaziantep hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Doğanşehir konumundan saatler 01:30 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 13:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 3 sa 10 dk iken, en hızlı seferler sizi :2 sa 50 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Gün içinde Doğanşehir Gaziantep arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Doğanşehir konumundan Gaziantep konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Gaziantep konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Doğanşehir konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.