Ağrı - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


İstanbul şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 109,20TL
Yolculuk süresi 22 sa 37 dk
Günlük bağlantılar 14
İlk kalkış: 13:00
Son kalkış: 18:30
Mesafe 1202km

Ağrı konumundan İstanbul konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Ağrı konumundan İstanbul konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ağrı konumundan İstanbul konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Ağrı konumundan İstanbul konumuna, sadece 17,00 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 24,75 TL civarındadır.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Ağrı konumundan Agri Otobüs Durağı istasyonundan hareket eden otobüsler, İstanbul konumundaki Esenler Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Ağrı - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 231 TL Tümünü gör

Ağrı ilinden İstanbul iline otobüsler


Ağrı ve İstanbul arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Ağrı konumundan İstanbul konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ağrı konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 14 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 5 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul konumuna hareket eden ilk otobüs saat 13:05 kalkarken, sonuncusu saatler 18:05 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 27 hours and 4 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 15 hours and 51 minutes kadar düşürür.

Hangi otobüs firmaları Ağrı - İstanbul güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Ağrı Kösedağı Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm, Patnos Itimat and Vangölü ile de, Ağrı konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.