Ağrı - Erzincan arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzincan şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 57 TL
Yolculuk süresi 6 saat
Günlük bağlantılar 14
İlk kalkış: 11:30
Son kalkış: 18:30
Mesafe 304km

Ağrı konumundan Erzincan konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Ağrı konumundan Erzincan konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Ağrı konumundan Erzincan konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Ağrı konumundan Erzincan konumuna ortalama otobüs biletleri 12,11 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Ağrı konumundan Erzincan konumuna, 8,92 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Ağrı konumundan Erzincan konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Ağrı konumundan Erzincan konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Agri Otobüs Durağı ve Erzican Otobüs Durağı istasyonlarını kullanırlar.

Ağrı ilinden Erzincan iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Ağrı ve Erzincan arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Ağrı konumundan Erzincan konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ağrı konumundan Erzincan konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 14 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 7 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 7 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Ağrı - Erzincan hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle Ağrı konumundan Erzincan konumuna ulaşmak ortlama 5 hours and 17 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 4 hours and 21 minutes olur. İlk otobüs Ağrı konumundan saat 11:04 olduğunda ,sonuncusu ise 18:04 olduğunda hareket eder.

Ağrı konumundan Erzincan konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Ağrı Kösedağı Turizm, Vangölü, Lider Ağrı Doğuş Turizm and Lider Doğu Anadolu Turizm ile de, Ağrı konumundan Erzincan konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.