Ağrı - Batman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 51,39TL
Yolculuk süresi 5 sa 52 dk
Günlük bağlantılar 14
İlk kalkış: 10:01
Son kalkış: 16:45
Mesafe 263km

Virail sizin için, Ağrı konumundan Batman konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Ağrı konumundan Batman konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Ağrı konumundan Batman konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Ağrı konumundan Batman konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 11,46 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 8,00 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Batman konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Ağrı konumundan Agri Otobüs Durağı istasyonundan hareket eden otobüsler, Batman konumundaki Batman Otobüs Durağı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Ağrı ilinden Batman iline otobüsler


Ağrı konumundan Batman konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Ağrı konumundan Batman konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ağrı konumundan Batman konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 8 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 8 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Ağrı - Batman hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Yolculuğun ortlama süresi 20 hours and 32 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Batman konumuna 5 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 11:03 olduğunda sonuncusu ise saat 16:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Ağrı konumundan Batman konumuna götürür?

Star Diyarbakir, Has Diyarbakir and Öz Diyarbakir ile Ağrı Batman arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.