Sultandağı - Afyon arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 9,49TL
Yolculuk süresi 1 sa 6 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 22:03
Son kalkış: 22:03
Mesafe 65km

Sultandağı ile Afyon arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Sultandağı Afyon arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Sultandağı ile Afyon arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Sultandağı ile Afyon arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Sultandağı konumundan Afyon konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Sultandağı konumundan Afyon konumuna ortalama tren fiyatları 10,49 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Sultandağı konumundan Afyon konumuna fiyatlar yaklaşık 9,49 TL civarındadır.

Sultandağı - Afyon arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Sultandağı ve Afyon konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Afyon konumuna hareket eden trenler, Sultandağı konumundan Sultandağı vaktinde hareket eder ve hedeflerine Afyon A.Çetinkaya vaktinde ulaşırlar.

Sultandağı konumundan Afyon konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Sultandağı konumundan Afyon konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Sultandağı konumundan Afyon konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Afyon konumuna ortalama yolculuk süresi 1 hour iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 hour kadar sürede ulaşabilirsiniz. Sultandağı konumundan hareket eden ilk tren saat 22:03 kalkarken, sonuncusu saatler 22:03 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.