Sultandağı - Konya arası tren bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,48TL
Yolculuk süresi 3 sa 7 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 05:11
Son kalkış: 05:11
Mesafe 132km

Sultandağı ile Konya arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Sultandağı Konya arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Sultandağı ile Konya arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Sultandağı ile Konya arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Sultandağı konumundan Konya konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Sultandağı konumundan Konya konumuna ortalama tren fiyatları 18,98 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Sultandağı konumundan Konya konumuna fiyatlar yaklaşık 17,48 TL civarındadır.

Sultandağı - Konya arası trenler


Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Konya konumuna tren seferleri bulunur?

Konya konumuna hareket eden trenler Sultandağı vaktinde hareket eder ve oraya Konya vaktinde ulaşır.

Trenle Sultandağı konumundan Konya konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Sultandağı konumundan Konya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Konya konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Konya konumuna trenle ulaşmak ortalama 2 hours and 49 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 2 hours and 49 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 05:09, sonuncusu ise saatler 05:09 gösterdiğinde Sultandağı konumundan hareket eder.