Zonguldak - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Gaziantep şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 116 TL
Yolculuk süresi 14 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 13:30
Son kalkış: 14:00
Mesafe 685km

Zonguldak konumundan Gaziantep konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Zonguldak konumundan Gaziantep konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Zonguldak konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Zonguldak konumundan Gaziantep konumuna, sadece 18,00 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 21,83 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Zonguldak konumundan Gaziantep konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Zonguldak Otogarı ve Gaziantep Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Zonguldak ilinden Gaziantep iline otobüsler


Zonguldak Gaziantep arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Zonguldak konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Zonguldak konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 14 hours and 15 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Gaziantep konumuna 14 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 13:06 olduğunda sonuncusu ise saat 14:06 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs firmaları Zonguldak - Gaziantep güzergahında hizmet vermektedir?

Zonguldak konumundan Gaziantep konumuna Lüks Kahramanmaraş Turizm and Urfa Hassoy Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.