Tekirdağ - Balıkesir arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Balıkesir şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 97,19TL
Yolculuk süresi 7 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 11:15
Son kalkış: 23:45
Mesafe 151km

Tekirdağ konumundan Balıkesir konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Tekirdağ Balıkesir arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Tekirdağ konumundan Balıkesir konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Tekirdağ konumundan Balıkesir konumuna, sadece 15,13 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 17,29 TL civarındadır.

Otobüsle Balıkesir konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Tekirdağ konumundan TEKİRDAĞ istasyonundan hareket eden otobüsler, Balıkesir konumundaki BALIKESİR istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Tekirdağ ilinden Balıkesir iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Tekirdağ konumundan Balıkesir konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Tekirdağ konumundan Balıkesir konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 3 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Balıkesir konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Balıkesir konumuna hareket eden ilk otobüs saat 11:10 kalkarken, sonuncusu saatler 23:10 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 7 hours and 26 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 7 hours and 15 minutes kadar düşürür.

Tekirdağ konumundan Balıkesir konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Tekirdağ konumundan Balıkesir konumuna Pamukkale Turizm and Balıkesir Uludağ otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.