Tekirdağ - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 145,43TL
Yolculuk süresi 19 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 16:00
Son kalkış: 19:00
Mesafe 807km

Virail ile Tekirdağ konumundan Adana konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Tekirdağ konumundan Adana konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Tekirdağ konumundan Adana konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 26,41 TL iken, Tekirdağ konumundan Adana konumuna, 22,64 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Tekirdağ konumundan Adana konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Tekirdağ - Adana istikametindeki otobüs hatları TEKİRDAĞ istasyonundan kalkar ve Adana Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Tekirdağ ilinden Adana iline otobüsler


Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Adana konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Tekirdağ konumundan Adana konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Tekirdağ konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 2 seferlerinin yanı sıra, direkt 0 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Tekirdağ - Adana hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Adana konumuna hareket eden ilk otobüs saat 16:03 kalkarken, sonuncusu saatler 19:03 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 19 hours and 12 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 18 hours and 25 minutes kadar düşürür.

Tekirdağ konumundan Adana konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Tekirdağ konumundan Adana konumuna Metro Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.