Tekirdağ - Aydın arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 112 TL
Yolculuk süresi 11 sa 5 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış: 10:00
Son kalkış: 23:00
Mesafe 350km

Virail sizin için, Tekirdağ konumundan Aydın konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Tekirdağ konumundan Aydın konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Tekirdağ konumundan Aydın konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Tekirdağ konumundan Aydın konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 21,29 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 17,43 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Aydın konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Tekirdağ konumundan TEKİRDAĞ istasyonundan hareket eden otobüsler, Aydın konumundaki AYDIN istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Tekirdağ ilinden Aydın iline otobüsler


Tekirdağ Aydın arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Tekirdağ konumundan Aydın konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Tekirdağ konumundan Aydın konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 9 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Aydın konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Tekirdağ konumundan Aydın konumuna ulaşmak ortlama 11 hours and 5 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 10 hours and 15 minutes olur. İlk otobüs Tekirdağ konumundan saat 10:03 olduğunda ,sonuncusu ise 22:03 olduğunda hareket eder.

Tekirdağ konumundan Aydın konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Pamukkale Turizm ile Tekirdağ Aydın arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.