Gaziantep - Balıkesir arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Balıkesir şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 102,78TL
Yolculuk süresi 18 sa 41 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış: 16:30
Son kalkış: 19:30
Mesafe 876km

Gaziantep konumundan Balıkesir konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Gaziantep konumundan Balıkesir konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Gaziantep konumundan Balıkesir konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Gaziantep konumundan Balıkesir konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 23,17 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 16,00 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Balıkesir konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Gaziantep konumundan Gaziantep Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Balıkesir konumundaki BALIKESİR istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Gaziantep ilinden Balıkesir iline otobüsler


Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Balıkesir konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Gün içinde Gaziantep Balıkesir arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Gaziantep konumundan Balıkesir konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 9 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 6 seferlerinin yanı sıra, direkt 3 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Gaziantep - Balıkesir hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Gaziantep konumundan ayrılan ilk otobüs saat 16:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 19:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 80 hours and 40 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 12 hours and 46 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs firmaları Gaziantep - Balıkesir güzergahında hizmet vermektedir?

Gaziantep konumundan Balıkesir konumuna Star Batman, Lüks Batman Seyahat, Isparta Petrol, Seç Turizm, Şanlıurfa Astor and Urfa Hassoy Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.