Mardin - Afyon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 141,58TL
Yolculuk süresi 17 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 11:31
Son kalkış: 12:30
Mesafe 907km

Virail ile Mardin konumundan Afyon konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Mardin konumundan Afyon konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Mardin konumundan Afyon konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Mardin konumundan Afyon konumuna, sadece 22,04 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 23,74 TL civarındadır.

Afyon konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Mardin konumundan Afyon konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Mardin Otogarı ve AFYON istasyonlarını kullanırlar.

Mardin ilinden Afyon iline otobüsler


Mardin ve Afyon arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Mardin konumundan Afyon konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Mardin konumundan Afyon konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Mardin - Afyon hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Mardin konumundan saatler 11:12 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 12:12 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 16 hours and 52 minutes iken, en hızlı seferler sizi 14 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Mardin - Afyon güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Midyat Southeast Travel, Cizre Nuh İtimat, Yeni Midyat Turizm and Mardin Seyahat ile de, Mardin konumundan Afyon konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.