Alanya - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Antalya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 128,47TL
Yolculuk süresi 3 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 72
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:10
Mesafe 123km

Alanya konumundan Antalya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Alanya konumundan Antalya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Alanya konumundan Antalya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Alanya konumundan Antalya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 32,00 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 20,00 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Antalya konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Alanya - Antalya istikametindeki otobüs hatları Alanya Grand Zaman Beach Hotel istasyonundan kalkar ve Antalya Airport istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Alanya ilinden Antalya iline otobüsler


Alanya Antalya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Alanya Antalya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Alanya konumundan Antalya konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Alanya konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 34 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 34 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 3 hours and 40 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Antalya konumuna 3 hours and 40 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:06 olduğunda sonuncusu ise saat 22:06 olduğunda istasyondan ayrılır.

Alanya konumundan Antalya konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Alanya konumundan Antalya konumuna, ortaklarımızdan FlyAntalya otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.