Belek - Antalya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Antalya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 96,36TL
Yolculuk süresi 45 dak
Günlük bağlantılar 22
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 22:00
Mesafe 32km

Belek konumundan Antalya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer Belek konumundan Antalya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Belek konumundan Antalya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Belek konumundan Antalya konumuna 15,00 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 37,50 TL civarındadır.

Otobüsle Antalya konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Belek konumundan Antalya konumuna hareket eden otobüsler, Bogazkent Alva Donna Exclusive Hotel istasyonundan kalkar ve Antalya Airport istasyonuna ulaşırlar.

Belek ilinden Antalya iline otobüsler


Belek konumundan Antalya konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Belek ve Antalya arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Gün içinde Belek Antalya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Belek konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 18 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 18 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Belek konumundan ayrılan ilk otobüs saat 04:12 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 22:12 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 45 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 45 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs firmaları Belek - Antalya güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından FlyAntalya ile de, Belek konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.