Otobüs Belek - Antalya ₺259,88'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺259,88
keşfedin

Belek - Antalya arası otobüs yolculuğu

Belek'dan Antalya'ye otobüs ile yolculuk 32,45 km'dir ve 0 sa. 28 dk. sürer. Her gün 13 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:00'de ve sonuncusu 20:00'dedir. Belek'dan Antalya'ye otobüs ile en az ₺259,88 veya en fazla ₺435,44 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺259,88.

En düşük fiyat₺259,88
Yolculuk Süresi0 sa. 28 dk.
Günlük Bağlantı13
En düşük fiyat₺259,88
En yüksek fiyat₺435,44
İlk Kalkış07:00
Son Kalkış20:00
Mesafe32,45 km
KalkışBelek
VarışAntalya
FirmaBizim Transfer, Ece Transfer

Belek - Antalya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
4 Ara 2023 Pazartesi

Belek konumundan Antalya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Belek Antalya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Belek konumundan Antalya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Belek konumundan Antalya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama ₺358,67 civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, ₺259,88 gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Belek Antalya arası yolculuk 0 sa. 28 dk. kadar sürer. İlk otobüs Belek konumundan 07:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 20:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Antalya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 07:00 kalkarken, sonuncusu saatler 20:00 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 0 sa. 28 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :0 sa. 20 dk. kadar düşürür.

Belek konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Belek konumundan Antalya konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 13 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 13 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Belek konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 13 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 13 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Belek ile Antalya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Belek - Antalya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Belek - Antalya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Belek - Antalya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Belek - Antalya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:

Belek şehrinden Antalya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Antalya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Belek - Antalya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
2.27kg
Otobüs
2.43kg
Uçak
6.49kg
araba
5.19kg

Sıkça Sorulan Sorular

Belek şehrinden Antalya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Belek şehrinden Antalya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺358,67'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺259,88 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Belek ile Antalya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Belek ile Antalya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺259,88'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Belek ve Antalya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Belek şehriyle Antalya şehri arası mesafe 32,45 km'dir.
Belek ve Antalya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Belek ile Antalya yolculuk ortalama olarak 0 sa. 28 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 20 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Belek konumundan Antalya istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Belek - Antalya güzergahı 2 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Bizim Transfer, Ece Transfer and Can VIP Transfer.
Belek şehrinden Antalya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Belek ile Antalya arası günde ortalama 13 bağlantı bulunur.
Belek konumundan Antalya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Belek şehrinden Antalya şehrine en erken otobüs 07:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Belek konumundan Antalya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Belek şehrinden Antalya şehrine en son otobüs 20:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Belek şehrinden Antalya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺259,88 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Belek şehrinden Antalya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Belek şehrinden Antalya şehrine gitmek için ortalama 13 doğrudan bağlantı vardır.
Belek ile Antalya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Belek ve Antalya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 20 dk.'dır.
Belek şehrinden Antalya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Belek ile Antalya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Belek ile Antalya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Belek şehrinden Antalya şehrine olan otobüs yolculuğu 2.43kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.