Adıyaman - Kahramanmaraş arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kahramanmaraş şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 39 TL
Yolculuk süresi 2 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 18:00
Son kalkış: 19:00
Mesafe 120km

Adıyaman konumundan Kahramanmaraş konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Adıyaman konumundan Kahramanmaraş konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Adıyaman konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Adıyaman konumundan Kahramanmaraş konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 6,26 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 6,01 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kahramanmaraş konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Adıyaman konumundan Adıyaman Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Kahramanmaraş konumundaki Kahramanmaraş Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Adıyaman ilinden Kahramanmaraş iline otobüsler


Adıyaman Kahramanmaraş arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Adıyaman konumundan Kahramanmaraş konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adıyaman konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Adıyaman - Kahramanmaraş hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Kahramanmaraş konumuna hareket eden ilk otobüs saat 18:11 kalkarken, sonuncusu saatler 19:11 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 2 hours and 30 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 2 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Hangi otobüs hatları sizi Adıyaman konumundan Kahramanmaraş konumuna götürür?

Adiyaman Güleras Turizm ile Adıyaman Kahramanmaraş arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.