Kahramanmaraş - Adıyaman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Adıyaman şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 38,54TL
Yolculuk süresi 2 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 18:00
Son kalkış: 18:00
Mesafe 120km

Virail ile Kahramanmaraş konumundan Adıyaman konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Kahramanmaraş konumundan Adıyaman konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kahramanmaraş konumundan Adıyaman konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Kahramanmaraş konumundan Adıyaman konumuna, sadece 6,00 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 6,19 TL civarındadır.

Kahramanmaraş konumundan Adıyaman konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Kahramanmaraş konumundan Adıyaman konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Kahramanmaraş Otogarı ve Adıyaman Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Kahramanmaraş ilinden Adıyaman iline otobüsler


Kahramanmaraş ve Adıyaman arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Kahramanmaraş Adıyaman arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde Kahramanmaraş Adıyaman arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kahramanmaraş konumundan Adıyaman konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Adıyaman konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 2 hours and 30 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Adıyaman konumuna 2 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 18:04 olduğunda sonuncusu ise saat 18:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Otobüs ile Kahramanmaraş - Adıyaman: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Adiyaman Güleras Turizm ile Kahramanmaraş Adıyaman arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.