Adıyaman - Malatya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 38,54TL
Yolculuk süresi 2 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 16:00
Son kalkış: 17:30
Mesafe 65km

Virail sizin için, Adıyaman konumundan Malatya konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Adıyaman konumundan Malatya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Adıyaman konumundan Malatya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Adıyaman konumundan Malatya konumuna 6,00 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 7,10 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Adıyaman konumundan Malatya konumuna hareket eden otobüsler, Adıyaman Otogarı istasyonundan kalkar ve Malatya Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Adıyaman ilinden Malatya iline otobüsler


Adıyaman ve Malatya arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Adıyaman Malatya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Adıyaman konumundan Malatya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adıyaman konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Malatya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Malatya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 16:04 kalkarken, sonuncusu saatler 17:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 2 hours and 30 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 2 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Hangi otobüs hatları sizi Adıyaman konumundan Malatya konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Adiyaman Güleras Turizm ile de, Adıyaman konumundan Malatya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.