Malatya - Ergani arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 29,74 TL
Yolculuk süresi 4 sa 21 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 05:16
Son kalkış 05:16
Mesafe 126 km

Malatya ile Ergani arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Malatya Ergani arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Malatya konumundan Ergani konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Malatya konumundan Ergani konumuna 29,74 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 29,70 TL kadardır.

Hangi şirketler Malatya ile Ergani arasında tren seferleri düzenliyor?

Trenle, Malatya konumundan Ergani konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Virail, arasında, Malatya ile Ergani arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Malatya - Ergani arası trenler

Trenle Ergani konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Malatya Ergani arası hizmet veren tren hattı 4 sa 21 dk kadar sürer. İlk tren saat 05:16, sonuncusu ise saatler 05:16 gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlardan Ergani konumuna tren seferleri bulunur?

Ergani konumuna, Malatya vaktinde hareket edip hedefine Ergani vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Malatya konumundan Ergani konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Ergani konumundan Malatya konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Ergani konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Malatya konumundan Ergani konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.